Nuda w łóżku? – pomóżmy sobie w podgrzaniu atmosfery panującej w sypialnBez względu na to, jak długi staż ma nasz związek, nuda w łóżku czasami może występować. Takie same pozycje, żadnych nowości, innymi słowy po prostu rutyna. Żeby na nowo rozgrzać ogień w sypialni, nie potrzeba zbyt wiele, tak naprawdę wystarczy otwartość na nowe doświadczenia i chęci.

Sklepy z artykułami dla dorosłych nierzadko wyśmiewane stały się obiektem zażenowania i wyśmiewania. Prawda jest jednakże zupełnie inna. Sex shopy są w stanie zaoferować nam nie tylko filmy i czasopisma, ale również przebrania dla dorosłych i zabawki. Warto będzie skorzystać z tego typu propozycji, żeby móc na nowo poznać się z partnerem/partnerką i doświadczyć czegoś zupełnie innego.

Świetny wybór na samym początku może stanowić przebranie uczennicy albo policjantki. Na pewno nasz mężczyzna będzie się mógł skupić wyłącznie na nas. Możemy również nabyć parę gadżetów: korek analny, pejcz czy też kajdanki. Wybór mamy całkiem spory, wszystko zależeć będzie od tego, czego dokładnie chcemy spróbować.

Ponadto, jeżeli wstydzimy się wizyty w pobliskim sklepie, zakupu możemy dokonać w sieci. Wybieramy co chcemy, płacimy, zaś paczka dostarczana jest nam bezpośrednio pod drzwi domu. Mamy również gwarancję zachowania dyskrecji, dlatego też nikt nie będzie wiedzieć, co znajduje się w środku.

Skuteczne afrodyzjaki, czyli jak dotrzeć przez żołądek do serca

Afrodyzjaki będą w stanie zapewnić nie tylko doznania kulinarne. Stanowią również źródło aminokwasów, które w efekcie prowadzą do wzrostu libido.

Można wypróbować całkiem sporo dań, które będą mieć wpływ na poprawienie naszego samopoczucia, potencję i wzrost seksualnego popędu. Poza owocami morza, również cynamon, czekolada, imbir i szampan stanowią świetny pomysł na romantyczną kolację z finałem łatwym do przewidzenia.

Jak możemy podgrzać atmosferę panującą w sypialni?

Sposobów na to, jak skutecznie podgrzewać atmosferę w sypialni, jest naprawdę sporo i są one łatwe do zrealizowania. Przede wszystkim powinniśmy zacząć się ruszać. Wspólne spędzanie czasu to nie wyłącznie towarzystwo, ale również zaangażowanie.

W czasie naszych wyczynów na siłowni, uwolnić się będą mogły hormony szczęścia (endorfiny), zaś dobry nastrój z pewnością długi się utrzyma i pomoże w przyjemnym spędzeniu czasu. Ponadto jazda na rowerze czy też joga nie tylko będzie mieć wpływ na naszą sylwetkę, ale również zapewni odpowiednią rozrywkę, jeżeli od długiego czasu nie mieliśmy nawet chwili dla siebie.

Całkiem nowa pozycja, jeżeli za każdym razem robimy to po bożemu i przy zgaszonym świetle, na pewno odniesie sukces. Nikt przecież nie każe od razu studiować nam kamasutry. Chodzi wyłącznie o spróbowanie czegoś innego. Seks sprawia w końcu radość obojgu partnerom i trzeba z niego czerpać zaspokojenie dla kobiety, jak i mężczyzny.

Jeżeli preferujemy pozycje na tak zwanego jeźdźca, porozmawiajmy na ten temat ze swoim partnerem, niemniej jeżeli od woli od tyłu, lepiej pójść na kompromis. Egoizm w łóżku nie jest w żadnym razie wskazany i na dłuższą metę się nie sprawdzi. Rutyna w łóżku może stanowić również wynik braku emocjonalnego zaangażowania w związek.

Chociaż rozmowa z mężczyzną na temat jego preferencji seksualnych nie jest raczej zbyt trudna, to niestety u kobiet zwykle pojawia się pewien dystans i dyskomfort odczuwany w czasie takiej rozmowy. To właśnie za sprawą wspólnej rozmowy, można ustalić co, kto preferuje, czego nigdy nie zrobi, a czego chciałby spróbować. Seks to zabawa i tak powinien być traktowany przez obojga partnerów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *