Kobiecy wytrysk- czym jest i jak go osiągnąć?Zwykle przyjęło się, ze podczas stosunku to partner szczytuje, wraz z wytryskiem w drogach rodnych kobiety lub w innym miejscu. Uznajemy wówczas, że orgazm został osiągnięty. Nie mniej jednak, panie również mogą mieć orgazm, który połączony będzie z kobiecym wytryskiem. Niestety, nie mówi się o tym tak powszechnie jak o męskim wytrysku. Dlaczego? Przecież właśnie świadczy to o tym, że partnerka osiągnęła maksimum rozkoszy i przyjemności, jakie mogliśmy jej zafundować. Kobiecy wytrysk nie jest tylko zwykłą teorią naukową czy domniemaniami, jest to realny fakt, który nigdy więcej nie powinien być tematem tabu.

Kobieca ejakulacja – czym jest?

Zacznijmy od tego, iż kluczowe jest przekonanie, iż kobiecy wytrysk jest bezpośrednio związany z odpowiednią stymulacją punktu G. Jest to niewielka strefa, szczególnie wrażliwa na dotyk, która jest zlokalizowana na przedniej, górnej ścianie pochwy, niedaleko cewki moczowej.

Zgodnie z tym, jak punkt G opisuje większość seksuologów, możemy stwierdzić, że jest to malutkie wybrzuszenie, które ulokowane jest około 3-4 centymetry od wejścia do pochwy. Jednak wybrzuszenie to uwydatnia się tylko i w momencie odpowiedniej stymulacji seksualnej. Mówiąc prościej, kobieta może osiągnąć wytrysk, w momencie w którym odczuwa ona orgazm pochwowy, a jego osiągnięcie jest możliwe tylko i wyłącznie za sprawą stymulacji niewielkiego wybrzuszenia- czyli punktu G.

Cały mechanizm wytrysku u kobiet, jest przedstawiany w ten sposób. W strefie, w której ulokowany jest punkt G, znajdują się gruczoły Sekenego. Te same gruczoły, tworzą męską prostatę. Kiedy kobieta zostaje odpowiednio podbudzona seksualnie, a jej podniecenie narasta, gruczoły te wypełniają się płynem, który ma typowy odczyn zasadowy i jest to nazywane kobiecym ejakulatem. Dzięki osiągnięciu orgazmu, następują silne skurcze mięśni dna miednicy, które jednocześnie doprowadzają do tego, że płyn wydostaje się na zewnątrz.

Kobiecy wytrysk zainteresował naukowców do tego stopnia, że po dziś dzień trwają nad nim badania, a także nad tym, czy nie jest to po prostu zwykłe opróżnianie pęcherza moczowego, podczas silnej stymulacji seksualnej. Nie mniej jednak, większość z nich wskazuje na to, że kobieta ma zdolność do ejakulacji.

Jak osiągnąć kobiecy wytrysk?

Już sam orgazm pochwowy jest niezwykle trudny do osiągnięcia, a co dopiero możemy mówić o kobiecym wytrysku. Jednak kobiety, same we własnym zakresie, mogą posłużyć się technikami, które znacząco zwiększą wrażliwość strefy punktu G, a tym samym przybliżą panie do szczytu przyjemności. Jednak zalecane jest by przede wszystkim panie wyposażyły się w ręczniki, lustra i środki nawilżające, a przede wszystkim wibrujący gadżet erotyczny.

Spokojnie, istnieje bowiem wiele sklepów online, które nie tylko oferują tego typu gadżety, ale także zapewniają pełną dyskrecję i anonimowość. Można więc spokojnie, zrobić w nich małe zakupy. Oprócz zabawek, zaopatrzymy się tam także w różne środki farmakologiczne i lubkrykanty.

Każda z pań powinna więc bez problemu znaleźć coś dla siebie. Jak więc uwrażliwić swoją strefę G? Zaleca się by siąść na przeciwko lustra i w pierwszej kolejności przyjrzeć się swojej pochwie. Następnie napina się mięsnie Kegla- czyli mięsnie dna miednicy, a wejście do pochwy otwiera się i uwypuklają się jej ścianki.

Kolejno panie muszą poświęcić chwilę, na to by zlokalizować swój punkt G. Najlepiej użyć do tego…palca, na który nałożony zostanie lubrykant. Kolejno powinna nastąpić stymulacja punktu G. Ważne, by podczas właściwego stosunku, dobrać te pozycje, które zapewnią optymalną stymulację tej strefy.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *