Czy rozmiar pochwy ma znaczenie?Oprócz wielkości penisa dużą rolę w seksie odgrywa również rozmiar pochwy. Od jej długości i szerokości zależy, jak bardzo penis zostanie owinięty podczas intymności. Dlatego im węższa pochwa, tym przyjemniejsze doznania zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Od czego zależy wielkość pochwy?

Średni rozmiar pochwy to 7-13 cm długości i 2-3 palce szerokości. Ale pochwa, podobnie jak penis, również rośnie wraz z podnieceniem. Szerokość 2/3 długości z podnieceniem może wzrosnąć do 5 cm, reszta natomiast zwęża się pod wpływem przepływu krwi i staje się bardziej elastyczna. Uważa się, że wielkość pochwy zależy od wzrostu. Na przykład u wysokich kobiet jest głębsza, a u niskich kobiet jest płytsza. Ale są wyjątki, kiedy wysokie kobiety mają długość pochwy 7 cm, a niskie kobiety mają 14 cm.

Istnieje głębokie błędne przekonanie, że rozmiar pochwy zależy od liczby partnerów. Ale to jest dalekie od prawdy. Wymiary pochwy są nieodłączne od natury, podobnie jak rozmiar penisa. Pochwa jest narządem elastycznym, dlatego w pewnych okolicznościach może się rozciągać lub zwężać. Dlatego podczas menstruacji doskonale trzyma tampon, a podczas porodu rozciąga się do dużego rozmiaru. Pochwa dostosowuje się nawet do penisa stałego partnera seksualnego.

Czasami zdarza się, że rozmiar pochwy nie pasuje do rozmiaru penisa. Dzieje się tak często po porodzie. Mężczyzna nie czuje kontaktu ze ściankami pochwy, a oboje partnerzy przestają cieszyć się seksem. Ale nie trzeba rozpaczać, bo można rozwiązać problem. Istnieje kilka sposobów, które pomogą zawęzić ściany pochwy, aby seks był tylko przyjemny.

Jak zawęzić pochwę?

Na przykład ćwiczenia Kegla. Takie czynności są całkowicie niewidoczne dla nieznajomych, więc można je wykonywać absolutnie wszędzie. Aby to zrobić, należy ściskać mięśnie dna miednicy przez 10 sekund, a następnie rozluźniać je przez ten sam czas. Nie wiadomo, które mięśnie powinny działać? Starając się powstrzymać strumień moczu podczas oddawania moczu.

Tak, więc w tej chwili działają mięśnie dna miednicy. Jeśli kobieta będzie powtarzać te ćwiczenia przez 5 minut, 3 razy dziennie, może osiągnąć dobre rezultaty. Do ćwiczeń można używać kulek dopochwowych. Występują w różnych średnicach i wadze. Trzymając te kulki w pochwie, można dobrze ćwiczyć mięśnie dna miednicy, a tym samym zwężać pochwę.

Naturalne czynniki wpływające na wielkość pochwy?

Wielkość rozciągnięcia się pochwy może mieć związek z:

  • Naturalnym porodem a dokładnie kilkoma, ponieważ mięśnie, który były wykorzystywane podczas porodu, jako kanał rodny, mogą zostać uszkodzone. Z tym wiąże się utrata wcześniejszej jędrności i elastyczności pochwy.
  • Szybką utratą wagi, w przypadku braku ćwiczeń fizycznych. Organizm podczas procesu chudnięcia redukuje masę mięśniową, czego efektem jest zanikanie mięśni intymnych.
  • W czasie menopauzy następuje ograniczenie wydzielania żeńskich hormonów płciowych a także zmniejszenie masy mięśniowej.

Wzmocnienie mięśni intymnych pochwy, przywrócenie ich napięcia i naturalnej elastyczności jest możliwe dzięki specjalnym ćwiczeniom. Dzięki rytmicznemu uciskaniu penisa przez wytrenowaną pochwę, mężczyzna otrzymuje dodatkową stymulację stref erogennych, a co za tym idzie, silniejszy orgazm.

Ma to pozytywny wpływ na zdrowie kobiet, ponieważ pomaga poprawić krążenie krwi i wzmocnić aparat więzadłowy wewnętrznych narządów płciowych, zapobiega i leczy wypadanie narządów płciowych oraz zachowuje energię seksualną. Obecność harmonii między mężczyzną i kobietą wzmacnia ich pragnienie bycia razem. W przeciwnym razie wzajemny magnetyzm szybko się wyczerpuje. Te procesy nie zależą od wielkości narządów płciowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *